Карта інвестиційної привабливості
Ми в соцiальних мережах
Погода в місті
Новини
КП «БАР-БЛАГОУСТРІЙ» ПРОДОВЖУЄ РОБОТУ ПО РЕМОНТУ ДОРОЖНЬОГО ПОКРИТТЯ

Для проведення поточного ремонту дорожнього покриття КП «Бар-благоустрій» заключив 4 договори з філією "Вінницька ДЕД" ДП "Вінницький облавтодор" ВАТ "ДАК "Автомобільні дороги України" по вулицях Арсенальна, М. Туніка, Європейська та Л. Українки. Для додержання правильності технології та якості виконання поточного ремонту, заключенні договори підряду на проведення технічного нагляду з кваліфікованим інженером, який має посвідчення для виконання даних видів робіт.
Роботи були розпочаті з вул. Арсенальної та виконані в повному обсязі в травні 2020 року. Наступна вулиця передбачалася М. Туніка, де поточний ремонт дорожнього покриття ускладнювався необхідністю ремонту приймальних колодязів зливової каналізації, розташованих на перехрестях вулиць Г.Майдну-М.Туніка та М.Леонтовича-М.Туніка. Вони знаходилися в жахливому стані і потребували заміну несучих металевих конструкцій на робіт з бетонування. Даний ремонт затягувався щоденними зливами, які підтоплювали колодязі. Для прискорення робіт КП «Бар-благоустрій» використовував неодноразово послуги по викачці води. Після завершення ремонту приймальних колодязів ДП "Вінницький облавтодор" заасфальтував вулицю та перейшов до вул. Європейська.
Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Європейська затягується через неможливість укладання асфальтової суміші в підготовлені ями і значну кількість атмосферних опадів.
На всіх вулицях перед початком проведення поточного ремонту проводились підготовчі роботи: замітання, прибирання та вивезення мулових наносів з узбіччя дорожнього полотна.
На даний момент після настання сприятливих погодних умов будуть продовжені ремонтні роботи.

Джерело: КП «Бар-благоустрій».

 <<<