Карта інвестиційної привабливості
Ми в соцiальних мережах
Погода в місті
Новини
ПРОГРАМА

Завершився перший модуль навчально-тренінгової програми "Академія культурного лідера", у якій бере участь і команда Барської міської ОТГ.

В ході навчальних занять "агенти культурних" змін, які представляють різні сектори культури Барської ОТГ (а до команди увійшли спеціалістки бібліотечної справи та експертки з проєктного менеджменту Світлана Філіпова і Людмила Власова, звукорежисер та співорганізатор міських культурно-мистецьких заходів, музикант та засновник студії звукозхапису "BarD Studio" Олександр Дєдов, акторки міського аматорського театру, "культурні волонтерки" Анжела Франчук та Анастасія Матвієнко-Кімаківська) навчалися визначати сильні і слабкі сторони культурної сфери громади, стратегувати, виявляти стейкхолдерів, проводили опитування та переймали знання від досвідчених тренерів – кращих представників вітчизняної культурно-креативної галузі з багатим міжнародним досвідом.

Нагадаємо, що "Академія Культурного Лідера" - міжнародний проєкт, що фінансується Міністерством культури та інформаційної політики України та програмою Європейського Союзу "House of Europe" і націлений на сприяння децентралізації культури в Україні. Перша АКЛ пройшла у 2018-2019 рр., тоді участь у ній також взяли 2 представники Барської міської ОТГ, організатори міських культурно-мистецьких заходів, співзасновники Барського МХАТу Ірина Дєдова та Роман Григор’єв.

Загалом, за допомогою знань, отриманих в Академії, команда міської культури Барської ОТГ за останні 3 роки реалізувала десятки культурно-мистецьких проєктів та залучила на реалізацію культурних ініціатив понад 1 млн. гривень (у співпраці з Українським Культурним Фондом та House of Europe). Проєкти були реалізовані на території Вінницької, Донецької, Луганської та Івано-Франківської областей.

 <<<