Карта інвестиційної привабливості
Ми в соцiальних мережах
Погода в місті
Новини
ВІТАННЯ З НАГОДИ ДНЯ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ!

Вітаємо усіх працівників фізичної культури, вчителів, тренерів, ветеранів галузі, спортсменів, шанувальників та уболівальників з Днем фізичної культури і спорту!

Відомо, що заняття фізкультурою загартовують не тільки тіло, а й дух людини, допомагають розвивати такі якості, як воля, цілеспрямованість, наполегливість, почуття товариства, благородство. Тому сьогодні необхідно приділяти неабияку увагу розбудові цієї галузі, розуміючи, що лише за здоровою нацією – майбутнє України. Саме фізкультура і спорт є для людини джерелом здоров'я, чудового настрою й оптимізму. Отож немає жодного сумніву, що лише здоровий спосіб життя сприяє здійсненню багатьох добрих справ, подальшому розвитку найкращих традицій рідного краю.

Нехай для кожного з вас фізкультура і спорт стануть союзниками, принесуть радість і енергію, відчуття вічної молодості. Бажаємо всім міцного здоров’я, успіхів, наполегливості та перемог! Нехай щастить усім, хто присвятив своє життя спорту, популяризації та розвитку сфери фізичної культури.

Міський голова, депутатський корпус, виконавчий комітет та апарат міської ради

 <<<