Карта інвестиційної привабливості
Ми в соцiальних мережах
Погода в місті
Новини
ВЧОРА ВІДБУЛАСЬ 62 (ПОЗАЧЕРГОВА) СЕСІЯ 8 СКЛИКАННЯ БАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Вчора, 14вересня 2020 року відбулась 62 (позачергова) сесія 8 скликання Барської міської ради про зупинення рішення 61 сесії 8 скликання Барської міської ради від 03.09.2020р. «Про поновлення договору оренди земельної ділянки гр. Козловському В.Б. площею 0,0097 га, розташованої по вул. Григоровичів-Барських, 2Д в м. Бар».

Коротко про хронологію подій.

17.04.2019 р. закінчився строк дії договору оренди землі, укладеного між Козловським Віктором Борисовичем та Барською міською радою на земельну ділянку площею 0,0097 га, розташованої по вул. Григоровичів-Барських, 2Д в м. Бар.

Оскільки вказаний договір не містив усіх істотних умов (ст. 15 Закону України «Про оренду землі»), зокрема кадастрового номера земельної ділянки, та не був зареєстрований в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, що вимагає стаття 126 Земельного кодексу України, на заяву гр. Козловського В.Б. про поновлення договору оренди землі спеціалістами міськради було підготовлено проект рішення про відмову.

Однак, рішенням 61 сесії 8 скликання Барської міської ради від 03 вересня 2020 р. все ж таки було поновлено договір оренди землі гр. Козловському В.Б.

Не погоджуючись із прийнятим рішенням, міським головою з метою відновлення порушених прав та недопущення настання юридичних наслідків, на підставі розглянутої доповідної записки начальника відділу земельних відносин, розпорядженням від 07.09.2020р. № 94 зупинено дію вищевказаного рішення, як такого, що прийняте з порушенням Конституції України та вимог чинного законодавства України і питання внесено на повторний розгляд Барської міської ради із обґрунтуванням зауважень.

Вчора, на 62 (позачерговій) сесії 8 скликання, відхиливши зауваження міського голови, рішенням двох третин депутатів від загального складу ради, без відповідних на те законних обґрунтувань, було підтверджено попереднє рішення про поновлення договору оренди землі гр. Козловському В.Б.

Хто наступний має порушити Закон, щоб виконати рішення 61 сесії 8 скликання Барської міської ради «Про поновлення договору оренди земельної ділянки гр. Козловському В.Б. площею 0,0097 га, розташованої по вул. Григоровичів-Барських, 2Д в м. Бар» без присвоєного кадастрового номера земельної ділянки та поновлення незареєстрованого договору оренди землі?

 <<<