Карта інвестиційної привабливості
Ми в соцiальних мережах
Погода в місті
Новини
ВІДБУЛОСЯ ПЕРШЕ В 2020-2021 Н.Р. ЗАСІДАННЯ ЛІТЕРАТУРНО-МИСТЕЦЬКОГО САЛОНУ «ЦАРИНА ПРЕКРАСНОГО» БАРСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТ. №3

Генії читають!

Під такою назвою 12 вересня відбулося перше в 2020-2021 н.р. засідання літературно-мистецького салону «Царина прекрасного» Барської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №3  (організатори: Галкіна І.Ю., Стаднік І.А., Кальчук Л.В.). Під час засідання учні школи, учителі та батьки познайомилися з Іриною Костюченко, відомою  українською письменницею, авторкою мотивувальних біографій для дітей та дорослих «Маргарет Тетчер» та «Вінстон Черчилль». Унікальні книжки-біографії входять до серії книг «Видатні особистості. Біографічні нариси для дітей» і  спрямовані на те, щоб допомогти дитині зростати впевненим лідером із власною думкою й поглядами на світ.

Живе спілкування просто неба промайнуло непомітно: розповідь пані Ірини про Маргарет Тетчер та Вінстона Черчилля  перемежовувалась запитаннями слухачів, роздумами про долю і шляхи розвитку України. Наша гостя  поділилася своїми творчими планами і анонсувала присутнім книгу, над якою працює у даний час.

На завершення зустрічі директор школи Піддубний Михайло Іванович від імені всіх присутніх щиро подякував письменниці за цікаве спілкування, оптимізм, громадянську позицію та подарував  книгу про наше місто, а учень 9 класу Ігор Мудрицький вручив запашний коровай, як символ гостинності та вдячності барчан.

Переважна більшість учасників заходу поповнила власні домашні бібліотеки книгами Ірини Костюченко.

Книги серії  «Видатні особистості. Біографічні нариси для дітей можна замовити  на IPIO-BOOKS. COM. І пам’ятайте: «Генії читають!»

І.Галкіна, заступник директора з виховної роботи ЗОШ І-ІІІ ст. №3.

 <<<