Карта інвестиційної привабливості
Ми в соцiальних мережах
Погода в місті
Новини
НОВИНИ ВІД КОРОЛЕВИ СПОРТУ БАРСЬКОЇ РДЮСШ

26.09.2020р. команда спортсменів РДЮСШ «Колос» прийняла участь у чемпіонаті Вінницької області з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2007-2008р.н. та у відкритій першості  МДЮСШ №1 серед 2009р.н. і молодше.

Естафетою, зазвичай, закінчуються всі наші змагання з легкої атлетики, а ми розпочнем бо хочемо поділитись радістю зі всіма Барчанами, нашого чудового та затишного міста під назвою Бар. Це, насправді, самий цікавий вид в легкій атлетиці, яку недарма назвали Королевою спорту тому, що командний дух просто захватує як кожного учасника команди від старту до фінішу, так і всіх уболівальників! Кожен викладається на всі сто процентів і навіть більше. Ми довго готувались, були другими, третіми і нарешті ЗОЛОТО! Це було круто! У нас в команді два з найсильніших спринтерів області на сьогодні, які є неодноразовими чемпіонами та призерами області це Стрелков Артем та Риндик Владислав, 2007р.н., вони відповідали за третій та четвертий етапи естафети дівчатам, Саврацькій Марії та Кирик Єлізаветі, які бігли перший та другий етап естафети 4х100м, було складніше, бо вони стаєри. Тому, хлопці знали, що перемога команди більше залежатиме від них. Ми розробили таку тактику на етапах, щоб максимально допомогти слабшим етапам і все це разом спрацювало! Я, як тренер дуже задоволена виступом своїх вихованців і рада, що вони теж, нарешті, відчули смак командної перемоги!

Також порадувала своїм виступом у змаганнях молодша група. Взагалі-то, саме ці змагання розпочались з бігу на 600м серед молодших легкоатлетів, де довгоочікуване золото взяла на цій дистанції Кушнір Олександра, 2009р.н., і Думінік Ілля, 2009р.н., який, до речі, стартував вперше.

Кирик Дмитро, 2007р.н., став срібним призером чемпіонату області, хоча йому було не легко через нещодавнє травмування, але справжній спортивний характер та воля до перемоги цього юного спортсмена допомогли достойно пробігти цю дистанцію, і це теж перемога, насамперед над самим собою, що на багато вагоміше, для майбутніх перемог, як на змаганнях так і в житті.

І вернемося до наших спринтерів. З чотирьох наших спринтерів троє попали у фінальний забіг на дистанції 100м це Стрелков Артем 2007р.н., Риндик Влад, 2007р.н. та Бондар Максим, 2008р.н.

Стрелков Артем вийшов у фінал з однаковим часом зі своїм суперником за результатом - 12.9 секунд і в нього було найбільше шансів на перемогу в цих змаганнях, але все ж у фіналі долю секунди він програв і посів почесне друге місце!

Риндик Владислав, 2007р.н.став у фіналі бронзовим призером чемпіонату області.

З молодшої групи наші дівчатка 2009р.н., Ендевич Даша та Декалюк Катя теж попали у фінал з бігу на 60м, що теж є гарним показником, але на цей раз зайняли лише ІV та V місце з восьми фіналісток і хоч на п’єдестал на цей раз не попали, зате всі наші дівчата показали свій кращий результат і виконали другий та третій юнацькі розряди!

Висновки підсумків змагань зроблені і ми знаємо, що є ще багато над чим працювати нашим юним легкоатлетам. Вітаємо наших чемпіонів та призерів цих змагань і бажаємо натхнення більш наполегливо тренуватись для того, щоб робити свій вклад в прославлення нашого чудового міста, щоб всі Барчани пишались тим, що у нас підростає така достойна зміна - життєрадісна, добра, сильна, спортивна, яка особистим прикладом рекламує здоровий спосіб життя.

Тренер з легкої атлетики Панасюк С.Л.

 <<<