Карта інвестиційної привабливості
Ми в соцiальних мережах
Погода в місті
Новини
БАРСЬКА ДІЛЬНИЦЯ ЖМЕРИНСЬКОГО ВІДДІЛЕННЯ АТ «ВІННИЦЯГАЗ» ПОВІДОМЛЯЄ  ПРО ТИМЧАСОВУ ЗУПИНКУ ПОДАЧІ ГАЗУ

Барська дільниця Жмеринського відділення АТ «Вінницягаз» повідомляє, що у зв’язку з проведенням аварійно-відновлювальних робіт на газопроводах, 15 жовтня 2020 року буде проведено тимчасову зупинку подачі газу в місті Бар по вулицях Дорошенка, Сірка, С.Наливайка, І.Богуна, Д.Нечая (для споживачів з будинковими регуляторами газу).

При підготовці до зупинки 13 жовтня 2020 року буде проводитись обстеження газопроводів – вводів та будинкових регуляторів для виявлення та усунення витоків газу на пошкоджених відрізках газопроводів – вводів.

Для прискорення виконання робіт та зменшення часу зупинки газопостачання, прохання до споживачів газу забезпечити фахівцям АТ «Вінницягаз» безперешкодний доступ до газових мереж своїх будинків та територій.

Роботи проводяться для забезпечення належного технічного стану газорозподільних систем та безпечного постачання природного газу споживачам.

Компанія просить вибачення за тимчасові незручності.

Прогнозований період припинення газопостачання: 2 дні.

Газопостачання буде відновлене по мірі виконання запланованих робіт. Про дату відновлення газопостачання буде повідомлено додатково.

Прохання до мешканців будинків та квартир перекрити крани на газопроводах перед газовими приладами після припинення газопостачання та на момент  пуску газу забезпечити доступ працівників «Вінницягаз» до газових приладів своїх помешкань.

Наголошуємо, що з метою забезпечення безпечного газопостачання, відновлення подачі газу буде проводитись лише за наявності мешканців в своїх будинках і квартирах.

 <<<