Карта інвестиційної привабливості
Ми в соцiальних мережах
Погода в місті
Новини
ФУТБОЛІСТИ БАРСЬКОЇ ДЮСШ ПРИЙНЯЛИ УЧАСТЬ У ІІ КУБКУ УКРАЇНИ З КОЗАЦЬКОГО ФУТБОЛУ СЕРЕД ЮНАКІВ ДО 18 РОКІВ

Дуже цікава подія відбулась 10-11 жовтня 2020 року. Завдяки міському голові Артуру Цицюрському здійснилась неочікувана поїздка команди футболістів у с.Пасіки-Зубрицькі Львівської області, для участі у ІІ Кубку України з козацького футболу серед юнаків до 18 років включно.

Поїздка видалась надзвичайна! Львів зустрів нас сонячною погодою, своєю гостинністю, дружніми та щирими людьми. У змаганнях прийняли участь 8 команд, які було розбито на дві підгрупи. Першу гру наші хлопці зіграли у нічию 1:1, після чого для нас, як шановних гостей старовинного та історичного міста Бар, було запропоновано особисту програму знайомства з їхніми історичними пам’ятками. Нам показали Стрийский парк з гарним фонтаном та старовинними деревами, де мають можливість відпочивати місцеві жителі. Багато сімей з дітьми, літні люди, молодь. Один юнак грав на гітарі, любителі бігу тренувались, дехто їздив на самокатах, дехто займався Скандинавською ходьбою і відчувалась атмосфера свята. Відразу ми згадали свій парк в нашому місті, який теж захотілось розширити і покращити. Далі ми зробили пам’ятне фото біля нещодавно відкритого пам’ятника футболу.

Також для нас провели цікаву екскурсію в музеї гетьмана Івана Виговського, який, до речі деякий час жив і керував нашим містом Бар! Показали як змінилось все на краще в їх ОТГ протягом останніх двох-трьох років, коли затвердили децентралізацію, і кошти від податків стали залишатись на місцях. Хлопцям запропонували навіть посидіти в кріслі голови ОТГ с.Гніздичів, і уявити собі, хоч і на мить, всю відповідальність, яку несе на своїх плечах ця людина. Деколи, це дуже корисно робити навіть дорослим, ставити себе на місце інших людей. Пригощали теж дуже щиро і смачно, як вдома пригощають самих дорогих гостей.

На другий день, після такого прийому, хлопці показали неймовірно чудову гру і виграли 3:0 у одної з місцевих команд. Необхідно сказати, що наші юнаки, тренера Панасюк Миколи Микитовича отримали гарну ігрову практику тому, що грали проти хлопців на 2-3 роки старших за себе, та попри все показали дійсно чудову гру на своїх ігрових позиціях як в нападі так і в захисті, навіть коли програвали торішнім переможцям цих змагань, боролись до останньої хвилини, чим приємно всіх здивували.

Після цього наші юнаки прийняли участь в дуже цікавій і відповідальній церемонії - посвячення в козаки! Все виглядало надзвичайно святково. В середині свята всіх пригощали смачним традиційним кулішем, приготовленим за старовинним рецептом, до речі готували його тільки справжні козаки.

Насправді, від цієї поїздки ми отримали набагато більше гарних вражень, позитивних емоцій та вдячності, які всіх нас переповнюють. Про все це неможливо описати і дати оцінку. Хіба можливо, наприклад, оцінити живе людське спілкування, новоутворені справжні дружні стосунки, цікаві знайомства і т.п., які отримала наша делегація.

Користуючись нагодою, також висловлюємо величезну подяку за таку чудову поїздку-подарунок ФОП Маципурі В’ячеславу.

Заступник директора РДЮСШ Панасюк С.Л.

 <<<