Карта інвестиційної привабливості
Ми в соцiальних мережах
Погода в місті
Новини
ВІДБУЛОСЯ ПІДПИСАННЯ МЕМОРАНДУМУ ПРО СПІВПРАЦЮ У СФЕРІ КУЛЬТУРИ

На цьому тижні відбулося підписання меморандуму про співпрацю у сфері культури між Барською міською радою, Барським та Вінницьким учбово-виробничими підприємствами Українського товариства сліпих та Громадською організацією «Барський міський художній аматорський театр». Мета меморандуму – налагодження більш активної співпраці у культурній сфері.

Підписання відбулося в рамках проєкту «Театр Рівності», який міська рада та Барський МХАТ реалізовують за підтримки Українського культурного фонду. Головна мета проєкту «Театр Рівності» - включити до культурного процесу людей з порушенням зору засобами театрального мистецтва та підвищити у суспільстві рівень толерантності до людей з інвалідністю. Для цього театрали створили літературно-музичну композицію за творами відомої на Поділлі поетеси-вінниччанки Світлани Травневої, де на сцені грають люди з порушенням зору – працівники Барського учбово-виробничого підприємства Українського товариства сліпих.

В ході підписання меморандуму було обговорено подальші шляхи співпраці, які дозволять по завершенні проєкту більш активно включити людей з порушенням зору до культурного життя Барської громади. Також у планах – налагодження співпраці з вказаними підприємствами і в інших галузях, а також влючення до культурного співробітництва організацій системи УТОС з інших регіонів країни.

 <<<