Карта інвестиційної привабливості
Ми в соцiальних мережах
Погода в місті
Новини
ПЕРША СЕСІЯ БАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЖМЕРИНСЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ НОВОГО VIII СКЛИКАННЯ

Сьогодні у великій залі Барської районної державної адміністрації було проведено першу сесію Барської міської ради Жмеринського району Вінницької області нового VIII скликання.

Згідно порядку денного відбулося інформування голови Барської міської  територіальної виборчої комісії  Жмеринського району Вінницької області про підсумки виборів  Барського міського голови і визнання його повноважень та про підсумки виборів  депутатів  Барської міської ради Жмеринського району Вінницької області 8 скликання і визнання повноважень депутатів.

Після цього, міський голова Саволюк Володимир Васильович склав Присягу та вручив новообраним депутатам посвідчення депутатів Барської міської ради.

Далі було розглянуто ряд організаційних питань після чого у роботі сесії оголосили перерву.

Всі інші заплановані питання будуть розглянуті на продовженні першої сесії, яке відбудеться незабаром. Про дату та час проведення буде оголошено додатково на офіційному сайті Барської міської ради.

Відео проведення першої сесії Барської міської ради Жмеринського району Вінницької області нового VIII скликання від 25.11.2020 р. можна переглянути за посиланням:

https://youtu.be/C_PrWwMsPYk

 <<<