Карта інвестиційної привабливості
Ми в соцiальних мережах
Погода в місті
Новини
ЗМІНИ В ЗАКОНОДАВСТВІ ТА МЕХАНІЗМ ПРИЗНАЧЕННЯ ДЕРЖАВНИХ СОЦІАЛЬНИХ ДОПОМОГ, КОМПЕНСАЦІЙНИХ ВИПЛАТ ТА ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ

З 1 січня 2021 року органи соціального захисту населення втрачають повноваження прийому документів мешканців громад для надання адміністративних послуг соціального характеру. Чинним законодавством передбачено впровадження з 01.01.2021р. моделі прийому документів для призначення різних видів соціальних допомог, житлових субсидій та пільг в районах виключно через посадових осіб територіальних громад.

Для надання адміністративних послуг соціального характеру мешканцям територіальних громад із застосуванням електронного документообігу Міністерством соціальної політики України впроваджено програмний комплекс «Соціальна громада», який дасть можливість оформити та отримати адміністративну послугу соціального характеру ближче до місця проживання, а не їхати за нею у центр громади.

З 1 січня 2021 р. всі звернення мешканців Барської територіальної громади прийматимуть спеціалісти відділу соціальної політики Барської міської ради та у цифровому форматі передаватимуть до  управління соціальної політики райдержадміністрації.

З метою забезпечення належної організації надання соціальної підтримки жителям Барської територіальної громади у кожному з 19 старостатів визначено відповідальну посадову особу за формування електронних заяв, як для призначення усіх видів соціальних допомог та компенсаційних виплат, так і для взяття пільговика на облік, призначення житлової субсидії та ін.

Це дозволить пришвидшити процес прийому заяв від громадян, зменшити помилки в процесі формування даних, оперативно передати інформацію управлінню соціальної політики РДА для нарахування та виплати державних допомог.

Детальніше про зміни в законодавстві та механізм призначення державних соціальних допомог, компенсаційних виплат та житлових  субсидій  мешканцям Барської територіальної громади в 2021 р. можна дізнатися  за телефонами:

  • 0678956440
  • 0972142152
  • 0965599401
 <<<