Карта інвестиційної привабливості
Ми в соцiальних мережах
Погода в місті
Новини
ТУРНІР З ФУТЗАЛУ «КУБОК БАРУ-2020»

26 грудня 2020 року, в спортивному залі Барської РДЮСШ «Колос», за підтримки голови Барської міської ради Саволюк В.В. та батьків відділення футбол, відбувся турнір з футзалу «Кубок Бару-2020» серед  хлопчиків 2010-2011 р.н.

Всі учасники були у захваті від неймовірно гарних кубків за призові місця у турнірі від голови міської ради, тому боротьба за перемогу була  просто неймовірною! Гості турніру: ФК «Арена» м. Вінниця, ДЮСШ м. Хмільник, ДЮСШ м. Літин та ФК м. Вороновиця.

В запеклій боротьбі команда РДЮСШ «Колос» отримала почесне друге місце, програвши лише команді ФК «Вороновиця». За підсумками турніру було нагороджено в кожній команді кращого гравця за різними номінаціями. В нашій команді приз найкращого гравця турніру отримав наймолодший учасник Хімінець Даніїл, а кращого воротаря було визначено Кубанцева Михайла!

Всі команди юних футболістів нагородили за участь пам’ятними статуетками, а переможців та призерів було нагороджено чудовими кубками, медалями та грамотами. Дуже приємно, що завдяки підтримці батьків нашої команди всі дітки отримали чудові Новорічні солодкі подарунки! Адже чужих дітей не буває!

Вітаємо тренера Панасюк М.М. за його неймовірно наполегливу працю, за дуже цікаву гру його вихованців і чекаємо на майбутні перемоги на змаганнях значного рівня.

Дякуємо всім, хто вкладає і душу і кошти у розвиток дитячо-юнацького спорту в нашому місті Бар!

 <<<