Карта інвестиційної привабливості
Ми в соцiальних мережах
Погода в місті
Новини
«НОВОРІЧНІ ВЕСЕЛІ СТАРТИ» В БАРСЬКІЙ СПОРТИВНІЙ ШКОЛІ

30 грудня, напередодні Нового року, в РДЮСШ «Колос» було проведено «Новорічні веселі старти» серед хлопчиків та дівчаток початкової підготовки з баскетболу, футболу, боротьби, легкої атлетики та боксу. Змагання розпочались під ритмічну музику ранкової руханки для всіх учасників разом з їх тренерами та дівчатами-помічниками старшої групи відділення легкої атлетики.

Справжній казковий настрій, море позитивних емоцій, дружньої атмосфери підтримки, радості, посмішок, заряду здоров’я та бажання тренуватись ще наполегливіше отримали як учасники веселих стартів, так і уболівальники. Гарний настрій і справжнє свято для дітей відбулось завдяки справжнім «Дідморозам» дорослої футбольної команди, «Снігуронькам» - керуючій відділом сім’ї, молоді та спорту Барської РДА Оксані Іванівні Бондарчук і Олені Василівні Швець ЧП «Клубочок» та тренерському складу Барської РДЮСШ.

Змагання пройшли під девізом: «Найкраще тренування-це змагання!» Дві підгрупи змагались окремо дівчата і хлопчики, в кожній групі було по чотири команди серед п’яти видів спорту: баскетбол, футбол, легка атлетика, вільна боротьба та бокс. Загалом у «веселих стартах» прийняли участь майже 50 дітей. Всі отримали солодкі подарунки.

За підсумками змагань:

1 місце:

  • у дівчат - команда легкої атлетики, тренера Панасюк С.Л.,
  • у хлопчиків - команда з футболу, тренера Панасюк М.М.

2 місце:

  • у дівчат - команда відділення баскетбол, тренера Галецької А. А.
  • у хлопчиків – команда відділення боротьби, тренера Наговіцина Г.Ю.,

3 місце:

  • у дівчат – команда відділення боротьби, тренера Наговіцина Г.Ю.
  • у хлопчиків - команда відділення баскетбол, тренера Голодюка І.Л.

Змагання закінчились загальним фотографуванням юних спортсменів з їх тренерами біля святкової ялинки та смакуванням солодких подарунків.

 

Колектив Барської РДЮСШ «Колос», щиро дякує усім, хто приєднався до змагань з бажанням створити дітям справжнє свято. Щоб у Новому 2021 році таких людей, які досягли духовного росту, щирих та щедрих у різних сферах свого життя, у нас, в місті Бар ставало все більше. Завдяки їм, світ стає кращим і щасливішим. Нехай все добре, що ви робите для дітей - примножилось! Бажаємо всім казкових новорічних свят!

 <<<