Карта інвестиційної привабливості
Ми в соцiальних мережах
Погода в місті
Рішення громадянам
Про дозвіл на виготовлення документації на земельну ділянку Базюк Н.А.
Про дозвіл на виготовлення документації на земельну ділянку Бикову О.М.
Про дозвіл на виготовлення документації на земельну ділянку Брику В.М.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Воробйова С.С.
Про надання Обмоклому С.М. дозволу на передачу в суборенду земельної ділянки по вул. Каштановій, 3 в м.Бар
Про зменшення гр. Грисюку О.О. ставки орендної плати за земельну ділянку по вул. Каштановій, 29-А
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Гуменюк С.В.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Денисюк Л.С.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Зеленського В.М.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Кириченка М.В.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Коваль В.В.
Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення гр. Козловській Т.Є.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Козловського Р.О.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Колесніку О.В.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Колеснік О.В.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Коростія В.П.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Кримської Н.О.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Любарського В.В.
Про розгляд заяви гр. Мазур А.Г. щодо земельної ділянки по вул..Святого Миколая
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Малаєвої А.В.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Малого С.І.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Маніти О.І.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Марущак О.П.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Мельник Г.П.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Мкртчяну Р.Р.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Подуфалової Г.І.
Про надання в користування земельної ділянки Розінець Н.В.
Про розгляд заяви Севастьянової О.Л. щодо продажу земельної ділянки по вул..Героїв Майдану в м.Бар
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Трофімчуку В.І.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Фурмана В.Д.
Про внесення змін до рішення 18 сесії Барської міської ради 8 скликання від 18.12.2017р. «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Шевчук З.М. »
Про внесення змін до рішення 18 сесії Барської міської ради 8 скликання від 18.12.2017р. «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Шевчук З.М. »
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Шимка О.Ю., Шимко Н.В., Мельник К.О.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Яцкова О.П.