Карта інвестиційної привабливості
Ми в соцiальних мережах
Погода в місті
Рішення громадянам
Про дозвіл на виготовлення документації на земельну ділянку Васковнюку Л.Д.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Гадасюку В.С.
Про розгляд заяви Гриновецького П.М. щодо внесення змін до рішення 21 сесії 8 скликання від 28.02.2018р. «Про дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Гриновецькому П.М.»
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Гриценка І.В.
Про розгляд заяви Гусак Г.Ф. щодо надання дозволу на передачу в суборенду частини орендованої земельної ділянки площею 0,0024 га по вул. Каштановій, 11 в м.Бар
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Данченка Г.О.
Про розгляд заяви Захарчука В.Д. щодо виділення земельної ділянки для котеджної забудови по вул.Героїв Майдану в м.Бар
Про розгляд заяви Захарчука Д.В.щодо виділення земельної ділянки для котеджної забудови по вул.Героїв Майдану в м.Бар
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Каськун І.О.
Про дозвіл на виготовлення документації на земельну ділянку Колесніку В.О.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Кондратюку І.М.
Про дозвіл на виготовлення документації на земельну ділянку Куліш С.М.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Кухар Г.І.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Кучерук Л.М.
Про дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою Кушніру А.Ф.
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Логіновій Л.Г.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Мазур А.Г., Гюльбай В.С., Мазура І.С.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Маслак Н.В.
Про внесення змін до рішення 23 сесії 8 скликання від 19.04.2018р. «Про дозвіл на виготовлення документації на земельну ділянку Наманюку В.А.»
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Ольтеру Ю.І.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), розроблену Веселовській Н.В.
Про розгляд заяви Полевського М.О. щодо виділення земельної ділянки для розміщення двох зблокованих тимчасових споруд
Про дозвіл на виготовлення документації на земельні ділянки Ремінній Л.О.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Тируку В.С.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Філіштинському І.Д.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Хмеля О.І.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Чмиху М.А.
Про поновлення договору оренди земельної ділянки з Шевчуком Т.П.
Про дозвіл на виготовлення документації на земельну ділянку Язвенюку І.М.
Про внесення змін до рішення 21 сесії 7 скликання від 07.12.2016р. «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Янковській С.Д.»
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Яцковій К.Г.