Карта інвестиційної привабливості
Ми в соцiальних мережах
Погода в місті
33 сесія
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки безоплатно у власність Баламею Д.О.
Про розгляд заяви гр. Берта М.С.
Про розгляд заяви гр. Блажка Р.М.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та безоплатну передачу у власність земельної ділянки Бондар Г.М.
Про дозвіл на виготовлення документації на земельну ділянку Власишену Д.Є.
Про дозвіл на виготовлення документації на земельну ділянку Гарагоді В.В
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та безоплатну передачу у власність земельної ділянки гр. Гераскевич Г.Д.
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки безоплатно у власність Гарнику О.В.
Про надання дозволу Гуменюку А.О., Мельник Г.О. на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність, цільове призначення яких змінюється
Про дозвіл на виготовлення документації на земельну ділянку Гуменюк І.В., Морозовій Л.С.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та безоплатну передачу у власність земельної ділянки Дмитрик Т.І.
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки безоплатно у власність Довбиусу В.В
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки безоплатно у власність Зайцю О.В
Про дозвіл на виготовлення документації на земельну ділянку Зінчуку Д.М., Підгорцю Г.М.
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки безоплатно у власність Комару А.В.
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки безоплатно у власність Кадельчуку В.О.
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки безоплатно у власність Крупському В.В
Про поновлення договору оренди землі гр.Кушнір О.Ф.
Про дозвіл на виготовлення документації на земельну ділянку Комарчук О.С., Комарчук О.В.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та безоплатну передачу у власність земельної ділянки Марчуку Ю.А.
Про поновлення договору про встановлення особистого сервітуту гр.Лемешовій Г.І.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та безоплатну передачу у власність земельних ділянок Мельник О.В.
Про надання дозволу гр. Мельнику Д.М. на розроблення технічної документації із землеустрою щодо об’єднання земельних ділянок
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки безоплатно у власність Мірчуку А.С.
Про дозвіл на виготовлення документації на земельну ділянку Морозовій Л.С.
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки безоплатно у власність Назару Я.Ю.
Про дозвіл на виготовлення документації на земельну ділянку Нерчуку С.В.
Про надання дозволу Орловському Є.М., на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в користування, цільове призначення якої змінюється
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Пазюку Є.Г.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для оформлення права спільної сумісної власності Пахонської Н.В., Коваль М.С.
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки безоплатно у власність Пічурі Ю.В.
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки безоплатно у власність Саакяну О.Г.
Про поновлення договору про встановлення особистого сервітуту гр.Помилуйку В.В.
Про поновлення договору про встановлення особистого сервітуту гр.Хмелюком В.А.
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки безоплатно у власність Семчуку А.В.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та безоплатну передачу у власність земельної ділянки Ткачуку С.О.
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо об’єднання земельних ділянок гр.Чернелівському С.В.
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки безоплатно у власність Янковському І.Я.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та безоплатну передачу у власність земельної ділянки гр. Яцкову В.О.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та безоплатну передачу у власність земельної ділянки гр. Яцкову В.В.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та безоплатну передачу у власність земельних ділянок Яцьков Г.В.
Протокол 33 сесії від 22.11.2018 р
1.4. Про погодження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки з метою подальшого оформлення права оренди ТОВ «Матеріальні ресурси»
1.5 Про передачу земельних ділянок в оренду гр. Бондаренко В.М.
1.6 - Про передачу земельних ділянок в оренду ТОВ «Дубар»
1.16 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки з метою подальшого оформлення земельних ділянок у власність
1.18.1. Про поновлення договору оренди землі ПАТ «Промінвестбанк»
1.20 - Про розгляд клопотання ПОГ «Барське УВП УТОС»
1.21. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо об’єднання земельних ділянок з метою подальшою реєстрацією права постійного користування ПОГ «Барське УВП УТОС»
1.22. Про розгляд звернення співвласників квартир(№2;№ 3) багатоквартирного будинку по вул. Героїв Майдану,62