Карта інвестиційної привабливості
Ми в соцiальних мережах
Погода в місті
34 сесія
Протокол 34 сесії 8 скликання від 18.12.2018 р.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та безоплатну передачу у власність земельних ділянок Базай Л.М.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та безоплатну передачу у власність земельної ділянки Бевз В.Ф.
Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу земельних ділянок безоплатно у власність Богатирю Л.А.
Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу земельних ділянок безоплатно у власність Боровському В.О.
Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою гр. Бризгаловій Н.М.
Про розгляд заяви гр. Гарник Н.А.
Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою гр.Дюкову М.В.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та безоплатну передачу у власність земельної ділянки гр. Закаленко Б.В.
Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу земельних ділянок безоплатно у власність Зінчуку О.М.
Про розгляд заяви гр. Йолтухівського С.М.
Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу земельних ділянок безоплатно у власність Кальчуку В.В.
Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою гр.Коденко Л.Д.
Про надання дозволу на розроблення документації на земельну ділянку Кузик О.І.
Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою гр.Лисевич Г.О., Гапоновій Т.А.
Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу земельних ділянок безоплатно у власність Мацюку А.А.
Про розгляд заяви гр. Мельничука С.А., Терлецької Г.Ю.
Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу земельних ділянок безоплатно у власність Навроцькому І.В
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та безоплатну передачу у власність земельної ділянки Немец А.Ф.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та безоплатну передачу у власність земельної ділянки Підлипному Р.О.
Про розгляд заяви гр..Помилуйка В.В.
Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою гр.Поповій А.Б.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та безоплатну передачу у власність земельної ділянки гр. Посвистак В.В.
Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою гр.Сидоренко Б.А., Кравчук Т.А.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та безоплатну передачу у власність земельної ділянки Сиротенко Т.М.
Про розгляд заяви гр.Скоробагатої В.Д.
Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою гр.Тетянчуку В.В.
Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу земельних ділянок безоплатно у власність Требуху Р.В.
Про поновлення договору про встановлення особистого сервітуту гр.Трокачевському Г.І.
Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою гр.Цицюрській Л.І.
Про внесення змін до рішення 31 сесії 8 скликання від 09.10.2018р. «Про поновлення договору оренди землі ФОП Чернелівському С.В.»
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та безоплатну передачу у власність земельної ділянки Шевчук Л.В.
Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу земельних ділянок безоплатно у власність Шерстюку С.А
Про дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Шипі М.А.
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється, та передачу у власність гр. Штегерану В.М.
Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу земельних ділянок безоплатно у власність Шуляку В.А.
Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу земельних ділянок безоплатно у власність Яцьо М.М.
1 - Про затвердження Плану дій та Плану моніторингу й оцінки реалізації ініціативи «Громада, дружня до дітей та молоді» у Барській міській об’єднаній територіальній громаді на 2018-2020 роки
1 - Додаток 1. План дій з реалізації ініціативи «Громада, дружня до дітей та молоді» у Барській міській ОТГ на 2018-2020 рр.
1 Додаток 2 - План моніторингу й оцінки реалізації Плану дій ініціативи «Громада, дружня до дітей та молоді» у Барській міській ОТГ на 2018-2020 рр.
2 - «Про загальну чисельність апарату міської ради»
3 - Про оплату праці міського голови
4.17 Програма Барської міської об’єднаної територіальної громади по соціальному захисту населення на 2019 рік
4.16 Комплексна програма діяльності КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «Барський міський центр соціально - психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Еверест»
4.15 Програма Барська районна організація ветеранів України
4.14 Програма по наданню пільг особам-учасникам антитерористичної операції по сплаті батьківської плати за харчування дітей в дошкільних навчальних закладах Барської міської ОТГ на 2019 рік
4.13 Міська програма "Профілактика та лікування артеріальної гіпертензії у місті Бар на 2019 рік"
4. 12 Програма використання коштів фінасової допомоги збюджету ОТГ Барській районній спілці ветеранів війни в Афганістані
4.11 Програма забезпечення безперебійного надання послуг по водопостачанню та водовідведенню КВУВКГ "Барводоканал"
4.10 Програма культурного розвитку Барської міської об’єднаної територіальної громади на 2019 р.