Карта інвестиційної привабливості
Ми в соцiальних мережах
Погода в місті
36 сесія
Протокол 36 сесії від 31.01.2019
Протокол 36 сесії від 05.02.2019
Постанова № 3 "Про визнання обраним депутатом наступного за черговістю кандидата
9 - Про внесення змін до рішення 34 сесії 8 скликання від 18.12.2018 року «Про бюджет Барської міської ОТГ на 2019 рік»
9.35 - Про надання дозволу на визначення виконавця робіт з розробки ПКД через систему електронних закупівель «ProZorro»
9.34 - Про розгляд звернення директора Барської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 щодо закупівлі меблів
8.3 - Програма бюджетування за участі громадськості (Бюджет участі) Барської міської об’єднаної територіальної громади на 2019-2020 рр.
8.3 - Про бюджетування за участі громадськості (Бюджет участі)
8.3 - Положення про бюджетування за участі громадськості (Бюджет участі) Барської міської об’єднаної територіальної громади
8.2 - Програма "Добробар"
8.2 - Про затвердження програм
8.1 - Про внесення змін до Програми соціально-економічного розвитку Барської міської ОТГ на 2019 рік
7 - Про затвердження звіту про виконання бюджету Барської міської ОТГ за 2018 рік
2 - ПОЛОЖЕННЯ ПРО СЕКТОР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ БАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
2 - Про перейменування Сектору реєстрації місця проживання Барської міської ради
3 - Про внесення змін до окремих рішень сесій Барської міської ради щодо тендерного комітету
4 - Про затвердження плану діяльності Барської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік
4 - ПЛАН діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Барської міської ради на 2019 рік
6.6. - Про внесення змін до рішення 33 сесії 8 скликання Барської міської ради від 22.11.2018р. «Про передачу земельних ділянок в оренду ТОВ «Дубар»»
6.7. - Про внесення змін до рішення 34 сесії 8 скликання Барської міської ради від 18.12.2018р. «Про розгляд заяви голови правління ЖБК «Гвоздика» Яглінського В.Ю.»
6.8.-6.9 - Про включення в списки громадян міста щодо виділення земельних ділянок для будівництва житлових будинків та гаражів
6.21 - Про припинення права постійного користування частиною земельної ділянки ПОГ «Барське УВП УТОС»
6.26 - Про надання згоди КП «Бар-благоустрій» на списання майна
6.28 Про прийняття дороги по вул. Котова в м.Бар у комунальну власність Барської міської ОТГ на баланс КП «БАР-БЛАГОУСТРІЙ»
6.29 - Про прийняття у комунальну власність Барської міської об’єднаної територіальної громади на баланс КВУ ВКГ «Барводоканал»
6.30 - Про затвердження поточних індивідуальних технологічних нормативів використання питної води для Барського КВУ ВКГ «Барводоканал»
6.30 - Додаток Барводоканал норми споживання води
6.31 -Про виплату допомоги на поховання
6.32 - Про виплату допомоги на поховання
6.33 - Про проголошення 2019 року Роком королеви Бони Сфорци
Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу земельних ділянок безоплатно у власність Банделюку А.В.
Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу земельних ділянок безоплатно у власність Гарматюку С.А.
Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу земельних ділянок безоплатно у власність Гащуку Д.М.
Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу земельних ділянок безоплатно у власність Гриновецькому П.М.
Про внесення змін до рішення 33 сесії 8 скликання Барської міської ради від 22.11.2018р. «Про надання дозволу Гуменюку А.О., Мельник Г.О. на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність, цільове призначення яких зміню
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та безоплатну передачу у власність земельної ділянки гр. Гуменюк В.Г.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та безоплатну передачу у власність земельної ділянки гр. Діденко В.В.
Про внесення змін до рішення 34 сесії 8 скликання Барської міської ради від 18.12.2018 р. «Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою гр.Дюкову М.В.».
Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу земельних ділянок безоплатно у власність Залевському В.В.
Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу земельних ділянок безоплатно у власність Кальчуку Д.В.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та безоплатну передачу у власність земельної ділянки гр. Козяр О.Б.
Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу земельних ділянок безоплатно у власність Колосовичу С.А.
Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу земельних ділянок безоплатно у власність Королю А.І.
Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами Костак Л.Р.
Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу земельних ділянок безоплатно у власність Кривому В.П.
Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою гр. Кухару М.П.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та безоплатну передачу у спільну сумісну власність земельної ділянки Куцому В.О., Куцому В.О.
Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу земельних ділянок безоплатно у власність Кушніру Р.А.
Про встановлення Лук’янову Г.М. орендної плати за земельну ділянку по вул. Плотинній, 13 в м.Бар
Про передачу в оренду земельної ділянки по площі Пам’яті,11 в м. Бар гр. Лук'яновій Л.Я.