Карта інвестиційної привабливості
Ми в соцiальних мережах
Погода в місті
Рішення громадянам
Про поновлення договору про встановлення особистого сервітуту гр. Бортнік М.В.
Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу земельних ділянок безоплатно у власність
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та безоплатну передачу у власність земельної ділянки гр. Гарбузовій Н.М.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та безоплатну передачу у власність земельної ділянки гр. Гончаруку В.М.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та безоплатну передачу у власність земельної ділянки гр. Гудимі Л.І., Березовському І.Н.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та безоплатну передачу у власність земельної ділянки гр. Гуменюк Н.Г.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та безоплатну передачу у власність земельної ділянки гр. Данилишиній Н.М.
Про передачу у власність земельної ділянки гр. Денисенко О.Д.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та безоплатну передачу у власність земельної ділянки гр. Завадському О.О.
Про внесення змін до рішення 44 сесії 6 скликання від 27.09.2013р. «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Заікі Т.І., Заікі П.І., Вдовіній Н.П., Заікі В.П., Заікі Р
Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою гр. Кадельчуку В.А.
Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу земельних ділянок безоплатно у власність
Про передачу земельної ділянки в оренду гр. Кислейко Л.М.
Про відмову у затверджені документації із землеустрою гр. Коваль Г.А.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та безоплатну передачу у власність земельної ділянки гр. Козяру М.І.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та безоплатну передачу у власність земельної ділянки гр. Костенко Т.В.
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її в оренду гр. Котельницькому В.Л.
Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки по вул. Соборній, 6-а
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та безоплатну передачу у власність земельної ділянки гр. Криваку О.А.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та безоплатну передачу у власність земельної ділянки гр. Крупницькій О.Г.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та безоплатну передачу у власність земельної ділянки гр. Купчинському В.Е.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та безоплатну передачу у власність земельної ділянки гр. Мазуренку О.В.
Про надання дозволу Барській міській раді на розроблення детального плану території по вул. Григоровичів-Барських за заявою Мандри Н.В.
Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення гр. Манілко І.С., Манілку В.В.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо об’єднання земельних ділянок та передачу в оренду земельної ділянки гр. Мариновичу В.Г.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та безоплатну передачу у спільну сумісну власність земельної ділянки по вул. Цукрового заводу, 31-6(5) в м. Бар
Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу земельних ділянок безоплатно у власність
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Мельнику С.В.
Про внесення змін до рішення 39 сесії 8 скликання Барської міської ради від 23.05.2019р. «Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою гр .Менай Є.Я.».
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки за заявою гр. Наталюка І.Г.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по вул. Героїв Майдану, 53 в м. Бар
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється, за заявою гр. Наталюка І.Г.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та безоплатну передачу у власність земельної ділянки гр. Неприлюку В.О.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та безоплатну передачу у власність земельної ділянки гр. Пальонко Д.Г.
Про розірвання договору оренди землі із гр. Пилипенко А.В.
Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою гр. Поліщук Л.Г., Новаковській С.А., Поліщуку В.А.
Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки по вул. Соборній, 24А
Про надання дозволу Севастьянову Л.А. на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється
Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки по вул. Героїв Майдану
Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу земельних ділянок безоплатно у власність
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та безоплатну передачу у власність земельної ділянки гр. Сероветник А.В.
Про внесення змін до рішення 41 сесії 8 скликання від 20.06.2019р. «Про розірвання договору оренди землі та договору про встановлення особистого сервітуту із гр. Собко Л.Д.»
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та безоплатну передачу у власність земельної ділянки гр. Ставнійчуку С.М.
Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою на земельну ділянку гр. Тесовській Т.С.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та безоплатну передачу у власність земельної ділянки гр. Хилюк В.П.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та безоплатну передачу у власність земельної ділянки гр. Хімічу М.О.