Карта інвестиційної привабливості
Ми в соцiальних мережах
Погода в місті
Як, по-Вашому, має змінитися формування місцевих бюджетів у разі проведення децентралізації влади?
Місцеві громади будуть залишати основні кошти у себе, відраховуючи певний відсоток до державного бюджету
Принцип фінансування «згори донизу» буде збережений, але при цьому відсоток відрахувань з державного бюджету місцевим громадам має збільшитися
Важко відповісти
Проголосувало: 294
Рішення громадянам
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Базалеєва А.А.
Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення гр.Боднарчук Г.А.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Волошина В.В.
Про дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Гриновецькому П.М.
Про внесення змін до рішення 12 сесії Барської міської ради 8 скликання від 22.08.2017р. «Про дозвіл на виготовлення документації на земельну ділянку Гутнік Н.В.»
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Денисенко Р.Д.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Зайця П.С.
Про дозвіл на виготовлення документації на земельну ділянку Котику В.І.
Про дозвіл на виготовлення документації на земельні ділянки Кухар Є.М.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Любарського В.М.
Про поновлення договору про встановлення особистого сервітуту на земельну ділянку з ФОП Матковською Т.Б.
Про дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Павлишину В.М.
Про дозвіл на виготовлення документації на земельну ділянку Павловському Г.В.
Про дозвіл на виготовлення документації на земельну ділянку Полевській О.К. , Томащук Н.І.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Сауляк Є.П.
Про поновлення договору оренди земельної ділянки з Семенович Н.В.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Сідліченко О.П.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Сіліфонової З.Г.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Трохимчук Г.М.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Федюк Г.С.
Про виготовлення експертної грошової оцінки земельної ділянки
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Шатковської Н.М.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Швеця В.М.
Про внесення змін до рішення 44 сесії Барської міської ради 6 скликання від 27.09.2013р. «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.Яновій Г.С.»