Карта інвестиційної привабливості
Ми в соцiальних мережах
Погода в місті
Як, по-Вашому, має змінитися формування місцевих бюджетів у разі проведення децентралізації влади?
Місцеві громади будуть залишати основні кошти у себе, відраховуючи певний відсоток до державного бюджету
Принцип фінансування «згори донизу» буде збережений, але при цьому відсоток відрахувань з державного бюджету місцевим громадам має збільшитися
Важко відповісти
Проголосувало: 285
Рішення громадянам
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Шимку Ю.Я.
Про зменшення Цицюрській В.А. ставки орендної плати за земельні ділянки
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Тируку В.С.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Тимчишиній Г.В.
Про внесення змін до рішення 21 сесії Барської міської ради 7 скликання від 07.12.2016р. «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Куті К.В.»
Про внесення змін до рішення 55 сесії Барської міської ради 6 скликання від 22.09.2014р. «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Гаджалова С.Л.»
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Саврацькій О. Ю
Про внесення змін до рішення 7 сесії Барської міської ради 7 скликання від 09.03.2016р. «Про надання земельної ділянки по вул..Соборній, 6 в користування»
Про дозвіл на виготовлення документації на земельну ділянку гр.Поліщук Р.Б.
Про дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою гр.Пільганчук Г.М.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Онищак Л.А.
Про дозвіл на виготовлення документації на земельну ділянку гр. Моспану А.А.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Мельнику А.Д.
Про внесення змін до рішення 4 сесії Барської міської ради 8 скликання від 22.02.2017р. «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Мазуру О.В.».
Про дозвіл на виготовлення документації на земельну ділянку гр. Кучерук Л.М.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Крикливій Л.М.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Іродюку Ф.А.
Про надання в користування земельної ділянки Зозулі О.С.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Зав’ялову А.В.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Деруну А.Г.
Про дозвіл на виготовлення документації на земельну ділянку гр. Гусак В.С.
Про дозвіл на виготовлення документації на земельну ділянку гр. Гринішеній Г.Й.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Гарник А.І.
Про дозвіл на виготовлення документації на земельну ділянку гр. Вітковському В.Ф.
Про надання в користування земельної ділянки Вишневській І.Х.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Брові В.С
Про внесення змін до рішення 47 сесії Барської міської ради 6 скликання від 29.11.2013р. «Про дозвіл на виготовлення документації на земельну ділянку гр.Грабчак О.А.»
Про внесення змін до рішення 46 сесії Барської міської ради 5 скликання від 09.02.2010р. «Про дозвіл на виготовлення документації на земельну ділянку» Бабій Х.Д., Бабію В.М
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Андрущак Г.М.