Карта інвестиційної привабливості
Ми в соцiальних мережах
Погода в місті
Виконком № 4 від 28. 05. 2020 р.
Протокол виконкому № 4 від 28. 05. 2020 р.
58. Про зміни до складу комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
59.Про затвердження висновку про незалежну оцінку вбудовано - прибудованого приміщення, що знаходиться за адресою: Вінницька обл., м. Бар, площа Пам’яті, 21.
60. Про присвоєння поштової адреси групі приміщень на пл. Памяті, 21 в м.Бар.
61. Про дозвіл КП «Бар-благоустрій» на укладання додаткової угоди до договору оренди нерухомого майна комунальної власності з ФОП Чорною О.В. на виконання невід’ємних поліпшень орендованого майна.
62. Про продовження терміну дії договору оренди нежитлового напівпідвального приміщення комунальної власності в м. Бар, вул. Героїв Майдану, 3 з ФОП Труханом М.В.
63. Про продовження терміну дії договору оренди нежитлових приміщень в м. Бар по вул.. Героїв Майдану, 3 з Управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Вінницькій області.
64. Про дострокове розірвання договору оренди нежитлового приміщення (частини їдальні), що знаходиться на І поверсі Барського ліцею №2 за адресою: м. Бар, вул. Героїв Майдану, 13 з ФОП Попіловською І.В.
65. Про тимчасове звільнення Лозінського А.П. від плати за користування об’єктом нерухомого майна комунальної власності, розташованого в будівлі ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, що знаходиться за адресою: м. Бар, вул. Героїв Майдану, 3.
66. Про тимчасове звільнення ПП «МЕДСЕРВІС» від плати за користування об’єктом нерухомого майна комунальної власності, що знаходиться за адресою: Вінницька обл.., м. Бар, вул. Героїв Майдану, 42.
67. Про присвоєння земельній ділянці, призначеній для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), що належить гр. Трокачевському О.Г. адреси: м. Бар, вул. Героїв Майдану,53Б.
68. Про присвоєння об’єкту нерухомого майна «медичний кабінет», який належить Пазюку Є.Г. адреси: м. Бар, вул. Каштанова, 11, група приміщень №73.
69. Про присвоєння об’єкту нерухомості РП №7, що належить АТ «Вінницяобленерго», адреси: м. Бар, вул. Соборна, 11 А.
69. Про присвоєння об’єкту нерухомості РП №7, що належить АТ «Вінницяобленерго», адреси: м. Бар, вул. Соборна, 11 А.
70. Про дозвіл гр. Трокачевському О.Г. на виготовлення будівельного паспорта щодо будівництва господарської споруди з гаражем по вул. Героїв Майдану, 53Б, в м. Бар.
71. Про дозвіл гр. Дятлу Ю.Ю. на виготовлення будівельного паспорта щодо прибудови до житлового будинку по вул. Шевченка, 11 в м. Бар.
72. Про дозвіл гр. Войтенку В.М. на виготовлення будівельного паспорта щодо прибудови до житлового будинку по вул. М. Залізняка, 20 в м. Бар.
73. Про дозвіл гр. Кучерук А. Л. на виготовлення будівельного паспорта щодо реконструкції житлового будинку з прибудовою по вул. Соборна, 21 в м. Бар.
74. Про дозвіл гр. Олійнику С.С. на виготовлення будівельного паспорта щодо будівництва житлового будинку по вул. Сірка, 66 в м. Бар.
75. Про зняття з обліку житлового фонду житлового будинку в м. Бар по вул. Бони Сфорци, 45, що належить гр. Голубу А. Ю.
76. Про дозвіл КЗ «Барська районна дитячо-юнацька спортивна школа «Колос» на влаштування паркану за адресою: м. Бар, вул. Соборна, 8.
77. Про дозвіл гр. Федорюку С.І. на встановлення тимчасової споруди – вуличної лавки в м. Бар по вул. Героїв Майдану, 24 біля кафе «Кав’ярня».
78. Про дозвіл гр. Гуменюк Л. Є. на збір вихідних даних та виготовлення проєктної документації щодо реконструкції нерухомого майна по вул. Героїв Майдану, 41Б в м. Бар.
79. Про затвердження схеми встановлення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності по вул. Соборна (біля будинку 23).
80. Про надання дозволу ТОВ «ХЛІБНА КРАЇНА+» на розміщення засобу пересувної мережі лавки-автопричепу по вул. Каштанова, біля будинку №68 в м.Бар.
81. Про надання дозволу ТОВ «ХЛІБНА КРАЇНА+» на розміщення засобу пересувної мережі лавки-автопричепу на перехресті вулиць Героїв Майдану- Каштанової в м.Бар.
82. Про надання дозволу ТОВ «ХЛІБНА КРАЇНА+» на розміщення засобу пересувної мережі лавки-автопричепу по вул. Соборна, біля будинку 23 в м.Бар.
83. Про надання дозволу ТОВ «ХЛІБНА КРАЇНА+» на розміщення засобу пересувної мережі лавки-автопричепу по вул. Святого Миколая в м.Бар.
84. Про надання дозволу ТОВ «ХЛІБНА КРАЇНА+» на розміщення засобу пересувної мережі лавки-автопричепу по вул. Героїв Майдану, між будинками №30 та 32 в м.Бар.
85. Про розгляд заяви Олійника Ю.А. про надання дозволу на здійснення тимчасової виносної торгівлі канцелярськими товарами по вул. Соборна 17 ( біля ПАТ «Вінницягаз») у м.Бар.
86. Про розгляд заяви Федотової Н.І. про надання дозволу на здійснення тимчасової виносної торгівлі по вул. Героїв Майдану ( біля магазину «Квіти») у м.Бар.
87. Про надання дозволу ФОП Кузьменко Л. В. на розміщення рекламного засобу по вул. Соборна, 13 в м. Бар.
88. Про укладання договору на захоронення твердих побутових відходів на полігоні ТПВ Барської міської ОТГ з ПП «Оберіг-Войнашівка».
89. Про видалення, кронування дерев на території Барської міської ОТГ
91.Про затвердження тарифів на ритуальні послуги, що надаються КП «Бар-благоустрій» Барської міської ради