Карта інвестиційної привабливості
Ми в соцiальних мережах
Погода в місті
КЗ «Оздоровчий табір «Фортуна»
ІСТОРІЯ ДІЯЛЬНОСТІ

Табір заснований в 90-х роках ХХ сторіччя.Після закінчення будівництва газо-компресорної станції,житлове містечко де проживали працівники ФРН і Чехословацької радянської республіки,було передано Барському машинобудівному заводу.І з 1991 року було відкрито піонерський табір ім.Медвецького.

2002 році був переданий на баланс Барської міської ради і було утворено оздоровчий табір «Фортуна».Територія табору складає 10  га лісових насаджень(береза,дуб,граб),а також житлові будиночки,в яких проживають діти під час відпочинку та оздоровлення. П'ятикімнатні будиночки,в яких може проживати 4 дитини.Є постійно тепла і холодна вода,душові кабіни,санвузол,великий кухонний комплекс,розрахований на 600 місць.Сучасне холодильне обладнання.

На території закладу є басейн,спортивні майданчики:футбольні,баскетбольні,ігрові майданчики,альтанки.

Місткість закладу 320 дітей в 1 зміну.Загалом,за літній період табір приймає 4 зміни.За 2016 рік було оздоровлено 723 дитини.З різних районів нашої області(Барський,Могилів-Подільський,Немирівський)Також у таборі мають нагоду відпочити,оздоровитись та првести тренувальний збір спортсмени Барського району,Хмельницької та Чернівецької областей.

Постійними вихователями в закладі є студенти гуманітарно-педагогічного коледжу ім.М.Грушевського,які найкращі в області.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 <<<